Novinky

Informácie o aktuálnom dianí v IPESOFTe.  

30 rokov posúvame hranice v IT a energetike

Rok 2023 je pre IPESOFT jedinečný. Už 3 desaťročia sa nám darí spájať talentovaných ľudí a vychovávať z nich TOP IT odborníkov na energetiku a priemysel.

Európsky energetický manažér EUREM v IPESOFTe

Odborná kvalifikácia a expertíza našich zamestnancov sú pre nás kľúčovým aktívom. Najmä pokiaľ ide o spájanie znalostí z energetiky so znalosťami z oblasti IT.

PF2023

V mene IPESOFTu prajeme všetkým sviatky plné radosti, lásky a pokoja. Ďakujeme zákazníkom, partnerom a zamestnancom za spoluprácu a podporu v roku 2022. Všetkým prajeme šťastný nový rok a veľa úspechov aj v roku 2023.

Nová verzia D2000 v22

Najnovšia verzia D2000 s označením v22 je na svete. Inovácie a kontinuálny vývoj sú pre IT produkty nevyhnutné. Za takmer 30 rokov na trhu sme sa vždy snažili vnímať najnovšie trendy na trhu a byť prvým kto ich implementuje aj do našich produktov.

D2000 InfoDay 2022 znova v IPESOFTe

Sme veľmi radi, že po minuloročnom ONLINE ročníku sme mali možnosť privítať historický počet účastníkov znova osobne v IPESOFTe. Prečítajte si ako to prebiehalo.

Pozvánka na IPESOFT InfoDay 2022

Svet IT sa neustále vyvíja a IPESOFT riešenia sa vyvíja spolu s ním. Tradičná akcia InfoDay sa uskutoční v utorok 4.10.2022.

Ako znižovať energetickú závislosť a stabilizovať náklady na energie?

Príspevok Tomáša Rajčana na webinári eFOCUS s názvom "Digitálne utility: ekosystém dodávateľ- odberateľ doplnený o nových (decentrálnych) hráčov".

Bezplatný eFOCUS webinár venovaný Flexibilite už 12.5.2022

V rámci panelových diskusií odborníkov na energetiku sa dozviete najnovšie informácie o vývoji energetického trhu na Slovensku.

FEIT UNIZA a IPESOFT spolupracujú na inovácií vzdelávania

IPESOFT a FEIT UNIZA dlhodobo spolupracujú a snažia sa tak priniesť do regiónu kvalitných absolventov zameraných na elektrotechniku, IT a energetiku.

Certifikácia ISO 9001, ISO 27001 a ISO 14001

Manažérstvo kvality, informačnú bezpečnosť a ochranu životného prostredia sú pre nás dôležité. Úspešne sme absolvovali recertifikačný ISO audit.

Memorandum o spolupráci s FRI UNIZA

IPESOFT a Fakulta riadenia a informatiky UNIZA podpísali Memorandum o spolupráci s externým partnerom z praxe.

PF 2022

Chceli by sme sa poďakovať všetkým našim zákazníkom, partnerom a zamestnancom za ich kooperáciu a tvrdú prácu. Všetkým vám prajeme šťastný nový rok a vela úspechov v roku 2022.

IPESOFT na konferencii eFOCUS – November 2021

Náš kolega Tomáš Rajčan sa 24.11. zúčastnil na panelovej diskusií odborníkov s názvom „Dáta v ekosystéme energetiky“. Panelová diskusia bola súčasťou eFOCUS konferencie zameranej na budúcnosť energetiky na Slovensku.

IPESOFT je hlavným partnerom eFocus konferencie - ponuke pre zákazníkov

Zákazníkom a partnerom môžeme poskytnúť obmedzené množstvo bezplatných vstupov.

IPESOFT D2000 InfoDay 2021

Hlavnou časťou workshopu bolo detailné predstavenie a diskusia k novým, kľúčovým vlastnostiam a funkciám D2000 V21.

Transformácia energetiky a možnosti jej financovania.

IPESOFT je už niekoľko rokov hrdým partnerom eFocus konferencií a víta odbornú diskusiu, ktorú prinášajú.

Opatrenia súvisiace s covid-19

Spoločnosť IPESOFT, spol. s r. o. prijala v súvislosti s aktuálnou situáciou a požiadavkami Ústrednéhokrízového štábu Slovenskej republiky týkajúcich sa hrozby šírenia COVID-19 zásadné opatrenia.

Diplomovka v Ipesofte vám pomôže získať prax!

Pod vedením skúsených developerov môžete získať zaujímavú prax v prostredí automatizácie a naučiť sa pracovať so SCADA aplikáciami.

Vďaka partnerstvu so SHMÚ sa nám darí neustále napredovať

Ak chceme riadiť a optimalizovať využitie elektrickej energie, musíme čo najpresnejšie predpovedať vývoj počasia.

Predstavujeme kľúčové vlastnosti: Stabilná SCADA bežiaca 24/7/365 je realitou

Ak potrebujete kvalitné riešenie pre kritické systémy, je potrebné vybudovať dobrú architektúru a vybrať veľmi stabilnú softvérovú platformu.

Ipesoft získal stimuly pre výskum a vývoj

Spoločnosť IPESOFT v rámci inovačnej činnosti neustále hľadá príležitosti pre výskum, tvorbu navých znalostí a budovanie expertízy.