D2000 InfoDay 2022 znova v IPESOFTe

V utorok 4.10.2022 sa uskutočnil tradičný workshop D2000 InfoDay.

Sme veľmi radi, že po minuloročnom ONLINE ročníku sme mali možnosť znova privítať účastníkov osobne v priestoroch IPESOFTu.

Rovnako nás veľmi teší aj rekordný záujem, zo strany partnerov. Vďaka nemu sme sa mohli stretnúť v historickom počte a prebrať najnovšie novinky spojené s novou verziou D2000 – v22. Účastníci workshopu tak mali exkluzívnu možnosť oboznámiť sa zo všetkými novými funkcionalitami, ktoré v22 odlišujú od v21.

Workshop otvoril vedúci divízie SD-ITS Rastislav Gaňa. V úvodnej časti privítal účastníkov workshopu a následne predal slovo Borisovi Čontovi, ktorý poskytol základný prehľad o hlavných témach D2000 v22. Potom nasledovalo detailnejšie predstavenie najhlavnejších zmien. Jednotliví členovia vývojového tímu D2000 postupne predstavili novinky v oblasti:

  • komunikácie a archivácie,
  • bezpečnosti,
  • integrácie na cloud infraštruktúru,
  • ESL editora,
  • predikcií.

Predstavenie novej verzie však nebolo jediným bodom na programe. InfoDay nám už tradične dáva možnosť diskutovať s D2000 komunitou, získať spätnú väzbu a spoločne tak tvoriť úspešnú víziu D2000 do budúcna. Vďaka tomu môžeme efektívne inovovať, prispôsobiť D2000 požiadavkám zákazníkov a implementovať najnovšie trendy v odvetví.

Ďakujeme všetkým partnerom a D2000 nadšencom za účasť, spätnú väzbu a diskusiu, ktorými posunieme technológiu znova trochu ďalej.

IPESOFT novinky

Informácie o aktuálnom dianí v našej spoločnosti: