Skúsenosti nás presvedčili, že alfou a omegou nášho podnikania sú naši ľudia. Práve naši zamestnanci spolu s našimi zákazníkmi a obchodnými partnermi vždy rozhodovali a budú rozhodovať o našich spoločných úspechoch.

Kde by sme Ťa práve teraz potrebovali?

V tejto chvíli intenzívne zháňame nového člena tímu v oddelení:

IT

voľné miesta

Projektový IT manažér

 

 

Company

voľné miesta
 

 

 

 

NAŠE PROJEKTY

V našich tímoch spoločne pracujeme na real time riešeniach v energetike, v doprave a v priemysle. Pri všetkom, čo robíme, kladieme dôraz predovšetkým na kvalitné prevedenie, precíznosť a spoľahlivosť. Poď k nám, ak spoločne dokážeme:

ikonka1.png

 

PRACOVAŤ NA KOMPLEXNÝCH SPOĽAHLIVÝCH SYSTÉMOCH

A mať radosť z toho, že Tvoja práca má zmysel.

Záleží nám na tom, aby boli naše produkty a služby také dobré, že si nás naši zákazníci odporučia navzájom. A to aj vďaka Tebe.

ikonka4_ujmmsw.png

 

PRACOVAŤ NA SYSTÉMOCH S DLHODOBOU PODPOROU

A stáť si za tým, čo si vytvoril.

Pozeráme sa do budúcnosti. Nechceme krátkodobé riešenia, hoci oblasť IT napreduje veľmi rýchlo. Preto projekty, na korých budeš pracovať, musia byť schopné fungovať dlhodobo. A tým myslíme minimálne desaťročie.

ikonka3.png

 

PRACOVAŤ V TRADIČNÝCH VÝROBNÝCH ODVETVIACH

A vnášať do nich závan budúcnosti.

Skĺbiť vývoj s tradíciou a mať na starosti projekty v oblastiach ako je výroba a distribúcia elektrickej energie, hútnictvo, železničná doprava, teplárenstvo a pod.

AJ TOTO MÔŽE BYŤ TVOJ KOLEGA

miso_klaudiny.png

MIŠO Klaudíny

Programátor

"Asi najlepšie ma charakterizuje aktívny pohľad na život, ktorý si snažím vypĺňať zmysluplnými činnosťami. Okrem práce v IPESOFTe sa dlhé roky venujem dobrovoľnej práci s mladými ľuďmi. Mám slabosť pre adrenalínové športy, ako napríklad stolové hry ;-), degustáciu dobrého jedla/vína/piva a keď sa zadarí, tak freestyle snowboarding :-) Inak som mladý, spoločenský, možno až prehnane trpezlivý... Vďaka "nenápadnej" brade v dave ľahko rozpoznateľný :-)"

janka_hudakova.png

JANKA Motyčáková

Konzultant

"Som veľký kreatívec, preto sa vo voľnom čase venujem Power yoge a maľovaniu. Odmalička som mala rada veci v pohybe, aj IT svet som si vybrala preto, ze ma fascinuje jeho neustály vývoj. Pre moju prácu je dôležitá komunikácia so zákazníkmi, a ja som extrovert, preto ma nesmierne baví. A náš dobrý kolektív? Ten oceňujem najviac :-)"

vasilij_sizonov.png

VASILIJ Sizonov

Konzultant

"V IT oblasti mám dlhoročné skúsenosti a práca konzultanta ma baví - pravidelne stretnutia so zákazníkmi, riešenie technických problémov, to všetko ma napĺňa a motivuje stéle na sebe pracovať. Riadim sa mottom: Nenechaj sa príliš zdeprimovať a nedaj bože nemysli na to, že sa to nepodarí. Mám rád spoločnosť príjemných ľudí a to je tiež jedným z dôvodov, prečo rád chodím do práce :) Vo voľnom čase sa venujem rodine, športu a rád chodím do prírody."

mato_solansky.png

MAŤO Solánský

Programátor

"Od mojich prvých kontaktov s počítačmi a softwarom som sa zaujímal o to, ako to všetko funguje a tento svet ma fascinoval, preto som sa začal venovať programovaniu. Vo voľnom čase športujem, hrám na elektrickej gitare a občas skúsim niečo adrenalínové."

 
 

pavel_hornicky.png

PAVEL Hornický

Konzultant

Rozvíjanie vzťahov s klientami, poradenstvo a konzultácie so zákazníkmi je moja každodenná práca.Je radosť byť súčasťou úspechu nás a naších zákazníkov. Motto: Nadšenie je sila, ktorá nás vedie ku konečnému víťazstvu...

mato_dado.png

MAŤO Ďaďo

Analytik

"Ako analytik môžem uplatniť nielen programátorské zručnosti pri návrhu riešenia, ale zároveň komunikujem s našimi zákazníkmi, preto mi moja práca prináša radosť. Mám rád hudbu, cestovanie, športy - hlavne tie extrémne :-)"

klara_vrablova.png

KLÁRA Vrábľová

Programátorka

"Mám rada matematické úlohy, konštruovanie logických algoritmov, a preto ma práca programátorky naozaj baví. A keď práve neprogramujem, venujem sa kreatívnej tvorbe, pečeniu a športovaniu."

NIELEN PRÁCA

Okrem nej radi robíme veci, ktoré nás bavia, rozširujú naše obzory a utužujú priateľstvá. Ak budeš v našom tíme, zažijeme spolu

82d41299-df0f-4076-883e-a6268a66ac0b_anwsvk.jpg

Interné workshopy

Aby sme boli IN.

Niekedy sa stane, že sa naše produkty vyvíjajú tak rýchlo, že pre nás samých nie je jednoduché všetko sledovať. Aby sme mali stále prehľad a zároveň zámienku na spoločné stretnutia v priateľskej atmosfére aj s ľuďmi z iných oddelení, organizujeme svoje vlastné workshopy.

b18d32fe-94f9-46af-8749-bb8e2825fa13_q2qhl0.jpg

Tréningy

Aby sme boli skvelí.

Učíme sa navzájom a učíme sa s našimi zákazníkmi spoločne. Aby sme sa vzájomne spoznali, aby sme prišli na to, čo potrebujú a čo im chýba. A preto pravidelne pripravujeme aj tréningy otvorené pre všetkých. Nechceme byť stále za zatvorenými dverami.

ipe_nielen_praca_sportovanie_2.jpg

Športovanie

Aby sme sa zabavili.

Pracujeme spolu, niekedy sa spolu trápime, inokedy sa tešíme z úspechov. Chodíme spolu na obedy a rozprávame sa cestou z práce. Ale niekedy potrebujeme vypnúť. Sme predsa tím, tak podporujeme športom nie len zdravého ducha v tele, ale aj ducha tímového :) A naozaj nezáleží na tom, akí sme fyzicky zdatní, hlavne že je sranda.

IT TRHOVISKO

Podujatie, ktoré vytvára priestor na stretnutie kvalitných IT študentov s IT firmami zo žilinského regiónu. Cieľom podujatia je sprostredkovať stretnutie perspektívnych mladých ľudí, ktorí vidia svoju kariéru v IT, s nami, spoločnosťami z regiónu, ktoré stále hľadajú nových ľudí.

 

 

 

IT CAMP

Intenzívna a zábavna celodenná práca niekoľkých tímov pod vedením zástupcov praxe (nás) na profesionálnych zadaniach (od nás). Tu spoznáme študentov a ľudí, ktorí sa pohybujú v IT oblasti, tu nadviažeme priateľstvá a nájdeme nových členov tímu, nových brigádnikov či stážistov.

 

 

PROFESIA DAYS

Veľtrh práce, aj tu nájdete dievčatá a chalanov z IPESOFTU, ktorí v našom stánku s radosťou vysypú všetko čo vedia aj nevedia o našej firme :)